img

Zimowa oferta konferencyjna w Hotelu ZAMEK RYN

www.zamekryn.pl

Hotel ZAMEK RYN jest historycznym obiektem, zlokalizowanym w sercu Mazur. Czterogwiazdkowy hotel świadczy wysokiej jakości usługi zarówno dla turystów, jak i dla klientów biznesowych.

Z myślą o gościach organizujących wydarzenia firmowe obiekt przygotował wyjątkową zimową ofertę konferencyjną. Decydując się na organizację w hotelu konferencji, szkolenia bądź innego spotkania biznesowego do 31 marca br., możliwe jest skorzystanie ze specjalnych rabatów na usługi w wysokości nawet do 40%. Promocja obowiązuje w wybranych terminach.

Wydarzenia biznesowe organizowane w Hotelu ZAMEK RYN przebiegają pod znakiem profesjonalizmu i dopracowania szczegółów. Obiekt starannie przygotowuje komfortową przestrzeń, która pozwala przeprowadzić nie tylko kameralne spotkanie firmowe, ale również skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia. Istotny atut hotelu stanowią stylowe, historyczne wnętrza połączone z wyjątkowym klimatem i położeniem wśród jezior.

Centrum biznesowe Hotelu ZAMEK RYN tworzy 15 sal konferencyjno-bankietowych, w których możliwe jest zorganizowanie spotkania nawet dla 1000 uczestników. Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do internetu.

Obiekt posiada 350 miejsc noclegowych w stylowych pokojach i apartamentach. W hotelu funkcjonuje Restauracja REFEKTARZ, a zamkowe podziemia skrywają unikatowe Centrum Rekreacyjne. ZAMEK RYN wyróżnia się spośród innych mazurskich ośrodków wielkością przestrzeni konferencyjnej i noclegowej, niepowtarzalnością oraz szczególną atmosferą. W hotelu możliwe jest zorganizowanie niezwykle efektownego spektaklu, koncertu lub innej uroczystości.

Data publikacji: 13.01.2017

Nasi partnerzy