img

Sale konferencyjne na Warmii i Mazurach w Olsztynie

Olsztyn

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego i jednocześnie największym miastem tego regionu. Zajmuje powierzchnię około 88 kilometrów kwadratowych, a mieszka tu ponad 170 tysięcy mieszkańców. Miasto i gmina Olsztyn położone są na Pojezierzu Olsztyńskim. Olsztyn i okolice słyną przede wszystkim z lasów – aż 20 procent powierzchni miasta zajmuje kompleks lasu Miejskiego. Olsztyn jest również doskonale rozwiniętym ośrodkiem akademickim, biznesowym, a także turystycznym. W mieście i okolicach funkcjonuje doskonała infrastruktura hoteli i pensjonatów, które są przygotowane na przyjmowanie dużej liczby gości indywidualnych i biznesowych. Miasto jest też popularne wśród turystów, którzy wybierają się na zwiedzanie Warmii i Mazur. Doskonałe obiekty konferencyjne znajdziemy zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i nieco na jego obrzeżach. Organizatorzy wydarzeń branżowych z pewnością znajdą więc coś na miarę indywidualnych oczekiwań.


Omega Hotel


 omega


Dane teleadresowe
ul. Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
tetl. 89 522 05 00
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220

Hotel Omega w Olsztynie położony jest w niezwykłej lokalizacji tuż nad jeziorem z doskonałą infrastrukturą dla turystów, a także przy trasie wylotowej z miasta. Jest doskonale skomunikowany zarówno z innymi dzielnicami miasta, jak i innymi miastami. Organizacja konferencji w Hotelu Omega to propozycja dla klientów poszukujących obiektu na najwyższym poziomie, posiadającego doświadczenie w przygotowywaniu tego typu imprez. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego jest 7 przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Sale można dowolnie łączyć i dzielić, a największa uzyskana w ten sposób powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 580 osób. Centrum konferencyjne jest świetnie zaprojektowane i wyposażone w najnowsze sprzęty i urządzenia. Do dyspozycji organizatorów konferencji i szkoleń są flipcharty, rzutniki, projektory, tablice multimedialne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu.

Więcej informacji o hotelu: Omega Hotel

Koszary Funka


koszary funka


Dane teleadresowe
ul. Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn
tel. 89 722 12 40
Największa sala konferencyjna: 45 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0

Koszary Funka to nowoczesny, industrialny obiekt powstały w zaadaptowanych budynkach po dawnych koszarach wojskowych. Świetny dojazd oraz dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta to gwarancja zorganizowania udanego wydarzenia. W centrum konferencyjnym obiektu znajduje się siedem sal konferencyjnych, a w każdej z nich można zorganizować kameralną konferencję czy szkolenie na kilkadziesiąt osób. Dodatkowo możliwe jest wynajęcie sali bankietowej oraz powierzchni restauracji, co pozwala na stworzenie imprezy z doskonałym jedzeniem. Powierzchnia konferencyjna w Koszarach Funka jest świetnie wyposażona i zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, ciekawie umeblowane. Posiadają dobre oświetlenie, klimatyzację, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są między innymi tablice multimedialne, ekrany, flipcharty, rzutniki i projektory.

Więcej informacji o hotelu: Koszary Funka

Hotel Przystań


 hotel przystanDane teleadresowe
ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
tel. 89 651 90 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

Hotel Przystań w Olsztynie to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony tuż nad jeziorem. Nowoczesny dojazd, bogata infrastruktura i szereg dodatkowych atrakcji dla gości sprawiają, że hotel cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i branżowych eventów. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 12 przestronnych, jasnych sal o zróżnicowanej wielkości, wśród których największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także duży wybór urządzeń i sprzętu konferencyjnego. Każda sala została tak zaprojektowana, aby można w niej było zorganizować zarówno konferencję, jak i elegancki bankiet. O oprawę kulinarną wszystkich imprez dba hotelowa restauracja, oferująca dania kuchni regionalnej oraz wielu kuchni świata. Jest również możliwość noclegów w eleganckich i komfortowo urządzonych apartamentach, które spełniają wszelkie oczekiwania gości biznesowych.


Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Olsztynie


 PTE


Dane teleadresowe
ul. 1 Maja 13, 10-117 Olsztyn
tel. 89 527 24 49
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0

Oferta Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Olsztynie to propozycja dla organizatorów niewielkich, kameralnych konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Sale szkoleniowe znajdują się w budynku w samym centrum miasta, doskonale skomunikowanym z innymi częściami Olsztyna oraz dworcem kolejowym. W ofercie znajduje się 5 sal szkoleniowych, wśród których największa pomieści 30 osób. Jedna z sal to typowa pracownia komputerowa z 16 stanowiskami, gdzie można organizować szkolenia i warsztaty praktyczne. Wszystkie sale są dobrze wyposażone oraz posiadają podstawowy sprzęt audiowizualny. Na życzenie organizatorów spotkań możliwe jest również przygotowanie cateringu w postaci serwisów kawowych, poczęstunków oraz obiadów. Jeśli ktoś szuka miejsca na kameralne spotkanie w centrum Olsztyna, sale Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.


Hotel Na Skarpie


 Hotel na skarpie


Dane teleadresowe
ul. Gietkowska 6A, 10-170 Olsztyn
tel. 89 526 92 11
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 148

Hotel Na Skarpie położony jest w atrakcyjnej dzielnicy Olsztyna, niedaleko starówki. Obiekt posiada dobrze przygotowane centrum konferencyjne, które z pewnością spełni oczekiwania organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów. W ofercie znajdują się trzy sale konferencyjne o powierzchni od 35 do 75 metrów kwadratowych. W największej z nich można zorganizować spotkanie na 70 osób. Wszystkie sale są w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne urządzenia audiowizualne i multimedialne. Posiadają też klimatyzację, dobre oświetlenie oraz możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Hotel Na Skarpie posiada 148 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach. Można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia.


Hotel Wileński


 hotel wilenski


Dane teleadresowe
ul. Ryszarda Knosały 5
11-041 Olsztyn
tel. 89 535 01 22
Największa sala konferencyjna: 155 osób
Liczba miejsc noclegowych: 58

Hotel Wileński w Olsztynie to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta tuż obok starówki i największych olsztyńskich atrakcji. Hotel oferuje organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i wydarzeń branżowych na najwyższym poziomie. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 5 sal o zróżnicowanej wielkości, a także restaurację i możliwość zakwaterowania uczestników w komfortowych i eleganckich apartamentach. Sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie, a także klimatyzację. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są nowoczesne urządzenia audiowizualne i multimedialne, dzięki którym każda konferencja będzie przebiegała sprawnie i bezproblemowo. W obiekcie można organizować wszystkie biznesowe spotkania, które potrzebują odpowiedniej oprawy.

Data publikacji: 21.01.2020

Nasi partnerzy