img

Sale konferencyjne na Mazurach w miejscowości Mikołajki i okolicach

Gmina Mikołajki

Mikołajki to gmina miejsko-wiejska położone w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie mrągowskim. Zajmuje powierzchnię ponad 256 kilometrów kwadratowych, a mieszka tu nieco ponad 8 tysięcy osób. Głównym miastem gminy są Mikołajki znajdujące się nad Jeziorem Mikołajskim. Gmina znajduje się w przepięknej okolicy Wielkich Jezior Mazurskich. Region ten przyciąga przede wszystkim niezwykłymi krajobrazami, lasami oraz mnóstwem jezior, które cieszą się zainteresowaniem zarówno turystów lubiących plażowanie i kąpiele, jak i osób, które wolą aktywny wypoczynek. Co roku przyjeżdżają tu przede wszystkim tysiące żeglarzy z całej Polski. Ze względu na duży ruch turystyczny, szczególnie w sezonie letnim, miasto i gmina Mikołajki są miejscem, w którym chętnie inwestują firmy hotelarskie i turystyczne. Znajdziemy tu wiele hoteli, pensjonatów, ośrodków turystycznych oraz centrów konferencyjnych.

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa


 roberts lake


Dane teleadresowe
Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki
tel. 87 429 84 76
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 360

Przepięknie położony tuż nad brzegiem jeziora Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa to malowniczy obiekt, który spełnia oczekiwania wymagających organizatorów konferencji na Mazurach. W ofercie hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne na 200, 110 oraz 90 osób. Wszystkie sale są przestronne, funkcjonalne, klimatyzowane, posiadają nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, a także wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników konferencji są również inne hotelowe atrakcje, restauracja oraz baza noclegowa na 360 osób. Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie dużej konferencji i szkolenia, bardziej kameralnego spotkania biznesowego, a także imprezy integracyjnej dla pracowników. Można tu organizować zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników. Wyjątkowe położenie, wiele atrakcji turystycznych znajdujących się w pobliżu oraz obsługa na najwyższym poziomie gwarantują powodzenie każdej zorganizowanej w obiekcie imprezy.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa

Hotel Mikołajki


 Hotel Mikolajki


Dane teleadresowe
Aleja Spacerowa – Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
tel. 87 420 6000
Największa sala konferencyjna: 720 osób
Liczba miejsc noclegowych: 156

W poszukiwaniu sprawdzonego, eleganckiego obiektu na Mazurach, warto sprawdzić ofertę Hotelu Mikołajki. Obiekt znajduje się w samym centrum Mikołajek, a jednocześnie na środku jeziora. Posiada doskonale zorganizowane centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Do wynajęcia są 3 duże sale konferencyjne, a także restauracja. Łącząc sale z częścią restauracyjną otrzymamy powierzchnię nawet na 720 osób. Sale konferencyjne są doskonale zaprojektowane i wyposażone według nowoczesnych standardów. Posiadają nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie i klimatyzację, a także dostęp do wszelkich urządzeń audiowizualnych. Do dyspozycji uczestników konferencji jest również hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, przyjęcia i eleganckie obiady. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach. Kompleksowa oferta oraz niezwykłe położenie sprawią, że konferencja, szkolenie czy event w takiej lokalizacji z pewnością będą udane.

Więcej informacji o hotelu: Hotel Mikołajki

Mikołajki Resort & Spa


 mikolajki resort


Dane teleadresowe
Jora Wielka 54C, 11-730 Mikołajki
tel. 733 889 663
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

Hotel Mikołajki Resort & Spa położony w miejscowości Jora Wielka niedaleko Mikołajek to propozycja dla organizatorów konferencji, którzy poszukują wysokiego poziomu obsługi, a jednocześnie niezwykłego położenia wśród natury. Hotel posiada w ofercie wiele udogodnień dla klientów biznesowych, dzięki czemu można tu organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania integracyjne czy negocjacje biznesowe. Do dyspozycji uczestników konferencji jest 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można dodatkowo dzielić i łączyć. Sale są świetnie wyposażone, posiadają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także dobrej klasy urządzenia audiowizualne i multimedialne, jak rzutniki, projektory, flipcharty czy ekrany. W obiekcie znajduje się 300 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Można tu więc organizować nawet kilkudniowe wydarzenia, a uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Więcej informacji o hotelu:Mikołajki Resort & Spa

Hotel Gołębiewski


 golebiewski


Dane teleadresowe
ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki
tel. 87 42 90 700
Największa sala konferencyjna: 1400
Liczba miejsc noclegowych: 1334

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach od lat przyciąga nie tylko turystów, ale również klientów biznesowych. Obiekt posiada duże, rozbudowane i kompleksowo wyposażone centrum kongresowe, które spełnia oczekiwania wszystkich organizatorów konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i innych branżowych eventów. W obiekcie znajduje się 20 świetnie przygotowanych sal konferencyjnych o różnej wielkością. Największa z nich pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1400 osób. Sale są zaciemniane, klimatyzowane, a także posiadają dobrej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny. Dodatkowo zaplecze techniczne oferuje cały szereg udogodnień, dzięki którym ułatwione będzie poprowadzenie każdego wydarzenia. Hotel Gołębiewski posiada świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Będzie więc idealnym miejscem na zorganizowanie zarówno niewielkiego wydarzenia, jak i sporego eventu na naprawdę sporą skalę.

Hotel Santa Monica


 Hotel santa monica


Dane teleadresowe
ul. Jana Pawła II 3
11-730 Mikołajki
tel. 87 420 70 57
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba miejsc noclegowych: 44

W poszukiwaniu miejsca na kameralną konferencję na Mazurach warto zajrzeć do oferty Hotelu Santa Monica. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi, z których największa może pomieścić 70 osób. Sale są jasne, przestronne, posiadają oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także szereg urządzeń konferencyjnych, które ułatwiają poprowadzenie każdego spotkania. Hotel znajduje się w pobliżu wioski żeglarskiej w Mikołajkach. Uczestnicy konferencji mogą więc po godzinach lub w przerwie między spotkaniami korzystać z wielu turystycznych atrakcji. Hotel Santa Monica posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, a hotelowa restauracja przygotowuje oprawę kulinarną wydarzeń zgodną z zapotrzebowaniem organizatorów. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników w eleganckich pokojach. W obiekcie można więc organizować nawet kilkudniowe wydarzenia.

Stacja Badawcza Instytutu Nenckiego w Mikołajkach


 instytut neckiego


ul. Leśna 13, 11-730 Mikołajki
tel. 87 42 16 051
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 49

Stacja Badawcza Instytutu Nenckiego w Mikołajkach dysponuje jedną, ale przestronną i jasną salą konferencyjną na 50 osób. Można więc tu organizować kameralne konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy integracyjne, które można połączyć z korzystaniem z atrakcji turystycznych Mikołajek i całego regionu. Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona, posiada profesjonalne oświetlenie i klimatyzację, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych. W obiekcie można organizować kilkudniowe wydarzenia. Stacja posiada 49 miejsc noclegowych, w tym 17 miejsc w pokojach całorocznych oraz 32 miejsca w sezonowych domkach. Dlatego też najlepszym terminem na organizowanie wydarzeń branżowych w tym miejscu jest sezon letni, gdy można w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji i udogodnień.Data publikacji: 21.01.2020

Nasi partnerzy