img

ROBERT'S PORT **** Lake Resort & SPA w Starych Sadach

Fot:www.hotel-port.pl

Hotel Robert"s Port jest czterogwiazdkowym resortem SPA na Mazurach, położonym nad brzegiem jeziora Tałty, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, jedynie 5 km od Mikołajek. Jest to miejsce ciche i spokojne, usytuowane z dala od zgiełku miasta, z własną plażą i portem, idealnie nadające się również na organizację konferencji połączonej z relaksem w strefie SPA oraz z wieloma innymi atrakcjami.

Bo liczy się wnętrze…

Goście biznesowi przybywający do hotelu Robert’s Port mogą zakwaterować się w wygodnych pokojach i apartamentach położonych a różnych piętrach, posiadających zróżnicowany widok z okien: na jezioro, Puszczę Piską, mazurskie pola, łąki i pagórki. Część pokoi jest przystosowana do pobytu osób niepełnosprawnych. Na przybywających czekają pokoje 1, 2 i 3- osobowe, a także pokoje lux, apartamenty, domki oraz domki piętrowe –wszystkie wyposażone według najwyższych standardów.
Osoby przybywające w te strony na konferencję, spotkanie biznesowe, czy też wyjazd integracyjny mogą zaspokoić swoje podniebienia w wyjątkowej pod każdym względem, przytulnej, ale i eleganckiej Restauracji Kapitańskiej ze szklaną podłogą, z widokiem na strefę Wellness. W restauracji mieści się żaglowiec pełniący rolę baru oraz taras z panoramicznym widokiem na jezioro Tałty. Szefowie kuchni podają tu jedynie wyborne dania kuchni mazurskiej w formie bogatych bufetów. Można również wybrać się do hotelowej Restauracji Żeglarskiej – utrzymanej w żeglarskim stylu, romantycznej i gustownej restauracji połączonej z zewnętrznym patio, z kominkiem.


Niezwykłe konferencje w Robert’s Port****

Robert’s Port**** jest nie tylko przepięknym mazurskim obiektem, z doskonałą kuchnią – jest to też wyśmienite miejsce do zorganizowania konferencji biznesowej, sympozjum, czy imprezy integracyjnej. Obiekt znajduje się w sercu Mazur, nad jeziorem, wśród zieleni i z kameralną atmosferą oraz nieopodal floty statków pasażerskich dla 700 osób.

Przybywające tutaj grupy biznesowe mogą skorzystać z trzech multimedialnych, klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych dla 90, 110 i 200 osób. Konferencje odbywające się w tym hotelu prezentują zawsze wysoki standard, a to za sprawą profesjonalnej obsługi hotelowej oraz najlepszego jakościowo zaplecza technicznego, w którego skład wchodzi m.in. nagłośnienie, rzutniki, ekrany flipcharty i sztalugi.

Hotel Robert’s Port**** posiada jeszcze jeden wyjątkowy atut – możliwość organizacji szkolenia na pokładzie statku pasażerskiego. Połączenie rejsu po mazurskich jeziorach z sesją szkoleniową to doskonały pomysł na wyjątkowe urozmaicenie pobytu. Na statkach można zorganizować catering a także potańczyć i spróbować wymyślnych drinków serwowanych przez barmana. Trasa rejsu może być urozmaicona przystankami w ciekawych miejscach np. w Mikołajkach, na półwyspie Wierzba, w osadzie Galindów, czy w gospodzie w Rydzewie.


Relaks po konferencji

Idealnym sposobem na wypoczynek po trudach konferencji jest spędzenie czasu w hotelowej strefie Wellness & SPA. Tutejszy salon SPA składa się z 7 nowoczesnych gabinetów o łagodnej aranżacji, z płynnymi formami architektury wnętrz, które zaprojektowane są w zgodzie z zasadami feng – shui - mają działanie łagodzące zmysły oraz wyciszające.

Oferta Salonu Robert"s Port SPA jest niezwykle bogata, w związku z czym każdy znajdzie tu coś dla siebie. Skorzystać można zatem z zabiegów relaksujących i upiększających na twarz i ciało oraz z bogatej gamy masaży, rytuałów i ceremonii kąpielowych. Robert’s Port SPA oferuje także skuteczną terapię, z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków renomowanych firm Alqvimia, BABOR i Duaner. Dodatkowo wybrać się można na tutejszy basen, do jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej, sauny Infrared, wykorzystującej promienniki podczerwieni oraz na aqua aerobic, czy też na Ścieżkę Kneippa, będącej dynamiczną formą zmiennocieplnej kąpieli stóp.


Niezapomniany pobyt na Mazurach

Osoby uczestniczące w konferencjach w Hotelu Robert"s Port wspominają ten czas nie jako serię monotonnych i męczących zmagań biznesowych, lecz jako niezwykle ciekawy okres, gdzie połączyć można było pracę z relaksem i wieloma innymi atrakcjami.

Przebywając tutaj, wybrać się można na spacer wzdłuż własnej linii brzegowej z dostępem do szlaku żeglowego Wielkich Jezior Mazurskich i do portu żeglarskiego oraz wziąć udział imprezie organizowanej w jednej z sal bankietowych, ognisku nad jeziorem, koncercie szantowym, czy też dyskotece. Hotel oferuje również możliwość organizacji regat żeglarskich, spływu kajakowego rzeką Krutyń, turnieju łuczniczego, przelotów balonem lub lotów balonem na uwięzi, a także wielu innych. O tym nie wolno tylko czytać – to trzeba przeżyć!

Data publikacji: 15.07.2014