img

Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

Fot. Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****

Hotel Azzun Orient SPA Welness**** to obiekt, w którym odnajdą się osoby ceniące sobie profesjonalizm w biznesie, a jednocześnie bliskowschodnie techniki relaksacyjne. Idealną alternatywę dla intelektualnych debat w trakcie służbowych konferencji stanowi szeroka oferta, jaką można cieszyć się w tutejszym SPA & Wellness.

Azzun Orient SPA & Wellness**** spełnia nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Jego niewymowny atut to przestrzenne wnętrza, które są w stanie pomieścić trzysta osób. Hotelowi goście mają do dyspozycji dziewięć sal, które można dowolnie aranżować – w zależności od potrzeb. W tym przestronnym miejscu można zatem zorganizować kameralne, biznesowe spotkanie, a jednocześnie liczną konferencję, czy kongres. Każde tego typu wydarzenie nadzorowane jest przez tutejszy personel, który również dba o jak najlepszy wypoczynek przybyłych gości.


Przede wszystkim relaks

W hotelu skorzystać można z wielu atrakcji, jakkolwiek z pewnością najbardziej wyszukaną z nich oferuje SPA & Wellness. Usługi świadczone przez Azzun Orient SPA & Wellness spotkały się z nieocenioną aprobatą ze strony jury konkursu Prestige SPA Awards, które przyznało hotelowemu kompleksowi SPA & Wellness drugie miejsce w kategorii „ Najlepsze holistyczne SPA ”. Bardzo istotne są również pozytywne opinie, płynące z ust stałych bywalców hotelu, którym dane było cieszyć się opieką profesjonalistów.


Pożytecznie, a zarazem przyjemnie

Doskonałym dopełnieniem konferencyjnych potyczek są zabiegi, z jakich można skorzystać w ramach hotelowego SPA & Wellness. Stres i zmęczenie, jakie pojawiają się podczas prezentacji i dyskusji, można zniwelować do zera m.in. dzięki łaźni parowej Rasul, zażywając masażu Hammam w pianie , podczas tradycyjnych masaży relaksacyjnych lub po skorzystaniu z pielęgnacyjnych zabiegów na twarz i ciało. Jest to jedynie kilka z wielu pociągających propozycji, znajdujących się w ofercie SPA & Wellness.

Sensualny Orient

Zabiegi oferowane przez Azzun Orient SPA & Wellness przepełnione są orientalnymi inspiracjami, które są szczególnie widoczne w technikach masażu, mających swoje źródło w bliskowskodnich metodach masażu i yogi. Korzystny wpływ zarówno na ciało, jak i na duszę, ma orientalna oprawa, z jaką spotkać się można podczas każdego z zabiegów. Goście hotelu Azzun, korzystający ze strefy SPA & Wellness mogą zatem liczyć na pełny relaks, będący skutkiem tak zmysłowej atmosfery panującej podczas zabiegów. Ich głównym zamysłem tych jest współgranie ze wszystkimi zmysłami, co potęguje odprężenie i spokój.

SPA & Wellness w hotelu Azzun to doświadczenie angażujące w pełni całe ciało i umysł. Prawdziwi pasjonaci takiego relaksu odnajdą w ofercie również autorskie rytuały – np. rytuał bogini Azzun, rytuał Kasandry, czy rytuał Skrzydła Isztar. Podczas każdego z nich klient może liczyć na niepowtarzalny nastrój i komfort.


Harmonia między ciałem a umysłem

Uczestnictwo w konferencji, która połączona jest z możliwością skorzystania z oferty SPA zawiera się we wschodnim modelu pojmowania człowieka, gdyż obejmuje jednoczesną dbałość o ciało i umysł. Równowaga ta jest kwestią niezwykle ważną, szczególnie dla osób, które chcą podwyższyć swą efektywność w pracy.


Kadra Azzun Orient Spa & Wellness zainspirowana jest kulturą i filozofią Wschodu, co przejawia się w codziennych praktykach, jakie spotkać można w hotelu. Dzięki tej inspiracji osoby uczestniczące w konferencjach organizowanych w hotelu Azzun, po opuszczeniu Kromerowa, mogą czuć się bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia biznesowe, ale też odprężeni, zrelaksowani i gotowi na nowe wyzwania.

Data publikacji: 01.07.2014